Про нас

Раді вітати Вас на сайті оптики «ІВО ОПТИКА» у м. Івано-Франківськ!

 «ІВО ОПТИКА» – це комплекс послуг в одному місці - від перевірки зору на сучасному медичному обладнанні до підбору окулярних лінз, оправи та виготовленню індивідуальних окулярів. Для молодих та енергійних, сповнених позитивом та нестримними емоціями сонцезахисні оригінальні фірмові окуляри з захистом від всіх шкідливих UV-променів, вироблені з надсучасних з якісних легких проти алергенних матеріалів від провідних компаній світу.

Лікар-офтальмолог    швидко та якісно перевірить Ваш зір, надасть необхідну консультацію, зробить підбір окулярних або контактних лінз, надасть рецепт та порекомендує відповідні до зору лінзи.
Продавець-консультант допоможе підібрати відповідні окуляри для читання, далі або середньої відстані (для приміщень, телевізора, комп’ютера), спеціальні окуляри для водіїв, для роботи одночасно з близькими та дальніми відстанями (біфокальні, прогресивні та мультифокальні) та ін. При замовленні складних окулярів – запропонує окулярні лінзи зі спеціальними покриттями, країну та виробника лінз. Кваліфіковано підбере сучасну якісну оправу, що пасує до вашого обличчя, розповість про останні тенденції моди та запропонує новинки в світі модних окулярів.
 

 

Графік роботи: Пн-Сб - 1000 - 1900 , Неділя - 1000 - 1600

 
Yoga and massage
face       odn       vk