Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
The Flash Image Rotator module is now 1.5 Ready!
Your CMS just got even better! Upload your images and GO!
NEW transitions and stunning Ken Burns effects for your photos!
This is a FREE module only from Joomlashack!
Image 5 Title

Квадратне обличчя

kvadratne

Квадратне обличчя характеризується сильною щелепою і квадратної лінією росту волосся. Якщо у вас квадратна форма обличчя, вибирайте окуляри, які вище у верхній частині, ніж на переніссі. Майте на увазі, що маленькі окуляри можуть сильно спотворити ваше обличчя.

Хоча це були основні форми обличчя, є також люди, які поєднують у собі кілька форм і кутів. Тому, спробуйте різні форми сонцезахисних окулярів для того, щоб визначити, який тип підходить саме вам.

Інші поради щодо вибору стилю сонцезахисних окулярів!

Останні тенденції моди пропонують яскраві окуляри - янтарно-жовті, яскраво-червоні, кольору синього кобальту або яскравого помаранчевого апельсину. Перш ніж зважитися на кольорові оправи, визначтеся, чи відповідають вони вашому одянгу. Подумайте, що краще всього підходить для вашого волосся, кольору очей і тону шкіри. Наприклад, темні оправи, як правило, надають жовтизни шкірі, в той час як окуляри в металевій оправі можуть скрасити обличчя. Дівчата з бронзовим або оливковим тоном шкіри добре будуть виглядати в коричневих, хакі, зелених, персикових, кремових і золотих окулярах. Срібні, чорні, сині, червоні, сливові, сірі, бурштинові і черепахові оправи сонцезахисних окулярів чудово підійдуть для блідого обличчя. Крім стилю і кольору сонцезахисних окулярів, зверніть увагу, на те, чи вони дійсно забезпечують 100% UVA і UVB захист.

Yoga and massage

Сонцезахисні окуляри. Вітрина

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Оправи. Вітрина

Як правильно підібрати окуляри?

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Yoga and massage
face       odn       vk