Про нас

Раді вітати Вас на сайті оптики «ІВО ОПТИКА» у м. Івано-Франківськ!

 «ІВО ОПТИКА» – це комплекс послуг в одному місці - від перевірки зору на сучасному медичному обладнанні до підбору окулярних лінз, оправи та виготовленню індивідуальних окулярів. Для молодих та енергійних, сповнених позитивом та нестримними емоціями сонцезахисні оригінальні фірмові окуляри з захистом від всіх шкідливих UV-променів, вироблені з надсучасних з якісних легких проти алергенних матеріалів від провідних компаній світу.

Лікар-офтальмолог    швидко та якісно перевірить Ваш зір, надасть необхідну консультацію, зробить підбір окулярних або контактних лінз, надасть рецепт та порекомендує відповідні до зору лінзи.
Продавець-консультант допоможе підібрати відповідні окуляри для читання, далі або середньої відстані (для приміщень, телевізора, комп’ютера), спеціальні окуляри для водіїв, для роботи одночасно з близькими та дальніми відстанями (біфокальні, прогресивні та мультифокальні) та ін. При замовленні складних окулярів – запропонує окулярні лінзи зі спеціальними покриттями, країну та виробника лінз. Кваліфіковано підбере сучасну якісну оправу, що пасує до вашого обличчя, розповість про останні тенденції моди та запропонує новинки в світі модних окулярів.
 

 

Графік роботи: Пн-Сб - 1000 - 1900 , Неділя - 1000 - 1600

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
image
image
image
image
image
image
image
img
img
img
img
img
img
img

IВО ОПТИКА в соціальних мережах
Приєднюйтесь!

odnoklasniki

http://www.odnoklassniki.ru/gor.ganzha

vkcom

http://vk.com/id187880330

Наш канал на youtube

Cannot Connect to Youtube Server


Cannot Connect to Youtube Server
Cannot Connect to Youtube Server
Cannot Connect to Youtube Server
Cannot Connect to Youtube Server
 
Yoga and massage
face       odn       vk